Ζερβά Ν. 56, Γλυφάδα | Τηλέφωνο: 2109632994 | Κινητά: 6937651032 - 6944786001

ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ & Ν.ΑΤΤΙΚΗΣ - ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

Είκοσι τρείς αθλήτριες και αθλητές του συλλόγου μας βραβεύτηκαν

για τις επιτυχίες τους το 2019 σήμερα στο Δημοτικό Κινηματοθέατρο  ''Γ. Ρίτσος'' στο Δήμο Αγίας Βαρβάρας Αττικής.

1.ΚΑΛΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ-1ος στα 800μ στο Πανελληνιο Κ23

2.ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-1η- στα 8κμ στον Πανελλήνιο Ανώμαλο Γυναικών

3.ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-1στα 4χ100μ στο Πανελληνιο Κ18

4.ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-1η στα 800μ στο Πανελληνιο Κλειστού Στίβου

5.ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-1η στα 200μ στο Πανελλήνιο Κ18

6.ΣΥΚΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-1η στα 4χ100μ στο Πανελλήνιο Κ18

7.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΣ-1η στα 4χ100μ στο Πανελλήνιο Κ18

8.ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-2η στα 4χ400μ στο Πανελλήνιο Γυναικών

9.ΑΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ-2ος- στα 1500μ στο Πανελλήνιο Κ23

10.ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ-2η- στα 4χ400μ στο Πανελλήνιο Γυναικών

11.ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- 2η στα 4χ400μ στο Πανελλήνιο Γυναικών

12.ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-2ος- στα 800μ στο Πανελλήνιο Κ20

13.ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-2ος- στα 3κμ στο Πανελλήνιο Κ16

14.ΜΑΤΣΕΛΑ ΟΛΙΑ-2η-στον Ακοντισμό στο Πανελλήνιο Κ16

15.ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-3ος-στα 1000μ στο Πανελλήνιο Κ16

16.ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-3ος στα 4χ400μ στο Πανελλήνιο Κ20

17.ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-3ος-στα 4χ400μ στο Πανελλήνιο Κ20

18.ΘΕΜΕΛΗΣ ΖΗΝΩΝ-3ος- στα 4χ300μ στο Πανελλήνιο Κ16

19.ΚΟΚΤΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-3ος-στα 4χ300μ στο Πανελλήνιο Κ16

20.ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-3ος-στα 4χ300μ στο Πανελλήνιο Κ16

21.ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ-3η στα 8κμ στον Πανελληνιο Ανώμαλο Γυναικών

22.ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-3ος στα 4χ400μ στο Πανελλήνιο Κ20

23.ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ-3η στα 4κμ στον Πανελλήνιο Ανώμαλο Κ20

Ημερίδα κλειστού στίβου διεξήχθη το Σάββατο στον Άγιο Κοσμά

Με νέα ατομικά ρεκόρ από όλους τους αθλητές μας, της ταχύτητας και των ρίψεων που συμμετείχαν στην Ημερίδα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΟΡΙΑ - Κ16

60Μ

-ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-2ος-7.58

-ΣΥΡΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-9ος-7.98

-ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-10ος-8.02

-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-20ος-8.40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

-ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-6ος-12.10

ΚΟΡΙΤΣΙΑ - Κ16

ΥΨΟΣ

-ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-3η-1.40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

-ΜΑΤΣΕΛΑ ΟΛΙΑ-3η-9.77

60Μ

-ΒΟΛΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-8.95

-ΣΙΟΥΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ-8.99

-ΣΓΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-.9.09

ΑΓΟΡΙΑ - Κ18

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

-ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-3ος-11.43

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-5ος-10.72

ΚΟΡΙΤΣΙΑ - Κ18

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

-ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΑΝΝΑ-9.78