Ζερβά Ν. 56, Γλυφάδα | Τηλέφωνο: 2109632994 | Κινητά: 6937651032 - 6944786001

Την πρώτη θέση με

160,5 βαθμούς κατέλαβε ο σύλλογός μας στο διασυλλογικό πρωτάθλημα της κατηγορίας  Κ18 που διεξήχθη το Σάββατο 7 Μαίου 2022 στις αθλητικές εγκαταστάσεις του  Αγίου Κοσμά.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΝΔΡΕΣ - Κ18

200Μ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-1ος-22.43

ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-4ος-23.55

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-24.78

3000Μ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-1ος-9.33.56

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-7ος-10.05.81

1500Μ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-2ος-4.23.39

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-6ος-4.38.66

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΦΙΝΤΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-12.98Μ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-4ος-44.15Μ

ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-5ος-41.95Μ

4Χ100Μ

ΛΥΤΟΣ-ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ-ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ-2η-44.15

100Μ

ΑΡΜΑΟΣ ΠΑΡΙΣ-13.13

400Μ

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-59.69

ΜΑΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-59.87

ΜΕΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-62.42

4Χ400Μ

ΤΖΑΝΕΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ-ΜΑΝΙΟΣ-4η-4.03.78

ΓΥΝΑΙΚΕΣ - Κ18

3000Μ

ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ-1η-10.46.50

ΥΨΟΣ

ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ-1η-1.62Μ

ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-5η-1.42Μ

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ-7η-1.38Μ

ΓΙΟΥΒΑΝΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-8η-1.38Μ

ΣΙΑΛΑΚΗ ΣΥΛΙΑ-Α

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-1η-43.42Μ

4Χ100Μ

ΚΑΤΣΟΥΛΑ-ΛΥΤΡΑ-ΖΑΓΟΡΙΤΗ-ΚΑΙΣΑΚΗ-2η-51.46

100Μ

ΛΥΤΡΑ ΜΙΣΕΛΙΝΑ-4η-12.92

ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ-13.72

400Μ

ΚΑΙΣΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ-5η-63.91

ΣΙΟΥΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗ-8η-65.47

200Μ

ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΜΕΛΙΝΑ-11η-28.37

ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-29.20

ΔΑΝΙΗΛ ΙΩΑΝΝΑ-30.25

ΑΡΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ-30.87

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-31.53

ΔΑΜΙΛΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-31.59

ΔΑΜΙΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-32.07

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΕΞΑΡΧΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-16.68Μ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΙΩΑΚΕΙΜ ΤΖΟΓΙΑ-6.12Μ

ΜΗΚΟΣ

ΜΠΑΙΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ-4.59Μ

ΑΡΜΑΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ-3.88Μ

ΚΑΡΑΜΑΝΩΦ ΑΛΙΚΗ-Α

 

ΤΕΛΙΚΗ   ΚΑΤΑΤΑΞΗ     ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ   ΔΙΑΣΥΛΟΓΙΚΟ   Κ18
  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΥΝΟΛΟ
1ος ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 79 81,5 160,5
2ος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ 32 96,5 128,5
3ος ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 77 45,5 122,5
4ος ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40 71 111
5ος ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 37 61 98
6ος ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 40 34 74
7ος ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ'90 ΑΙΓΑΛΕΩ 32 35 67
8ος ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 2 64,5 66,5
9ος ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 35 30 65
10ος ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 23 40 63
11ος ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 51 12 63
12ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 22 41 63
13ος ΑΟ ΕΡΜΗΣ 23 38 61
14ος ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 21 34 55
15ος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 28 15 43
16ος ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24 16 40
17ος ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET 1 38 39
18ος ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2 36 38
19ος ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3 31 34
20ος ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20 14 34
21ος ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 5 28 33
22ος ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ 0 32 32
23ος ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 12 20 32
24ος ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14 17 31
25ος ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ 3 25 28
26ος ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 19 8 27
27ος ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 23 0 23
28ος ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21 2 23
29ος ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 11 13
30ος ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 11 0 11
31ος ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 4 7 11
32ος ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 0 10 10
33ος ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 8 2 10
34ος ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 0 8 8
35ος ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 7 0 7
36ος ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ 1 5 6
37ος ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ 0 5 5
38ος ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5 0 5
39ος ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ 4 0 4
40ος Α.Ε.Κ 0 3 3
41ος ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1 1 2
42ος ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ 0 1 1
43ος ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ 0 1 1
44ος ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 1 0 1
45ος ΑΟΚΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0 0 0
46ος ΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ "Ο ΑΙΑΣ" 0 0 0
47ος ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟΡΥΔΑΛ 0 0 0
48ος ΓΣ ΑΕΘΛΟΝ ΙΛΙΟΥ 0 0 0
49ος ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0 0 0
50ος ΥΔΡΙΑ 0 0 0
51ος ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0 0 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Πλοηγηθείτε στο αρχείο ανακοινώσεων για να βρείτε όλες τις παλαιότερες ανακοινώσεις.
Αρχείο Ανακοινώσεων