Ζερβά Ν. 56, Γλυφάδα | Τηλέφωνο: 2109632994 | Κινητά: 6937651032 - 6944786001

1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 4Χ400Μ ΚΑΙ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Την πρώτη θέση στα 4χ400μ κατέλαβε η ομάδα των γυναικών

με τις Συκόκη,Ζυγόρη,Αρσένου και Πέτσα με επίδοση 3'.56''75.

Επίσης την τρίτη θέση κατέλαβαν στα 800μ η Νικολέτα Κυνατίδου και στα 3000μ η Κατερίνα Δόβρου.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β' ΗΜΕΡΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

800Μ

-ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-3η-2.13.29

3000Μ

-ΔΟΒΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-3η-10.00.75

-ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-6η-10.21.55

200Μ

-ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-5η-25.32

-ΣΥΚΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-10η-26.27

Στη γενική βαθμολογία η ομάδα των γυναικών κατέκτησε τη δεύτερη θέση με 46 βαθμούς.

1 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ   67.5
2 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ   46
3 ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ   27
4 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ   22
5 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ   20
6 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   19.5
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   18
7 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ   18
9 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009   16
10 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ   14
10 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ   14
10 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ   14
13 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ   13
14 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ   12
14 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ   12
16 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   11
17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   10
18 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ   9
18 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   9
18 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ   9
18 Π.Α.Ο.Κ.   9
18 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ   9
18 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ   9
24 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ   8
24 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ   8
26 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET   7
26 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ   7
26 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ   7
26 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   7
30 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ   6
30 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ   6
30 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ   6
30 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ   6
30 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   6
30 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ   6
30 ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000   6
37 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ   5.33
38 ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   5
38 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93   5
38 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ   5
38 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ   5
38 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ   5
38 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ   5
44 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ   4
44 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ   4
44 ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ   4
44 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   4
44 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   4
44 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ   4
50 ΑΟ ΕΡΜΗΣ   3
50 ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ   3
52 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ   2.5
53 ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ   2
53 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ   2
53 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ   2
53 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004   2
53 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ   2
53 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ   2
59 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   1
59 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   1
59 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ   1
59 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ   1
59 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ   1
59 Α.Ε.Κ   1
65 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   0.5
66 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   0.33
66 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ   0.33

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β' ΗΜΕΡΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ

800Μ

-ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-5ος-1.53.36

4Χ400Μ

ΜΑΡΚΑΚΗΣ-ΚΑΛΑΚΟΣ-ΓΑΒΑΛΑΣ-ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ-4η-3.25.65

3000Μ

-ΜΑΤΘΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-9.08.57

-ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-9.09.64

Διαβάστε Επίσης...