Ζερβά Ν. 56, Γλυφάδα | Τηλέφωνο: 2109632994 | Κινητά: 6937651032 - 6944786001

Η ΟΜΑΔΑ Κ20 ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Η ομάδα Κ20(Εφήβων-Νεανίδων) του συλλόγου μας

γυμνάστηκε το απόγευμα στο ανακαινισμένο στάδιο "Ζωσιμάδες" στα Ιωάννινα.

Συμμετέχουν οι αθλητές και αθλήτριες μας:

  1. ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-800Μ-1500Μ
  2. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-200Μ-4Χ400Μ
  3. ΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-4Χ100Μ-4Χ400Μ
  4. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-3000Μ
  5. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-4Χ100Μ-4Χ400Μ
  6. ΘΕΜΕΛΗΣ ΖΗΝΩΝ-4Χ100Μ-4Χ400Μ
  7. ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-5000Μ
  8. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-4Χ100Μ
  9. ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΙΑΝΑ-200Μ-400Μ
  10. ΣΥΚΟΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-200Μ
  11. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-5000Μ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

 

 

17.00

ΥΨΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (4)

17.00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΤΑΘΛΟΥ (3)

17.00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ   (ΠΕΑΚΙ ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

17.10

110 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

17.30

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17.30

100 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

17.50

100 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.10

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.10

ΥΨΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.10

100 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.20

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ 

18.30

1.500 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.45

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ 

18.45

1.500 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.00

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.00

400 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (5)

19.20

400 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

19.40

400 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

19.50

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.00

200 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΤΑΘΛΟΥ (4)

20.20

3.000 μ. Φ.Ε.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.35

3.000 μ. Φ.Ε.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.50

5.000 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

21.15

5.000 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

21.40

4 Χ 100 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

22.00

4 X100 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

 

08.00

10.000 μ ΒΑΔΗΝ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

08.05

10.000 μ. ΒΑΔΗΝ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

09.20

110 μ. ΕΜΠ

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (6)

09.30

ΜΗΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΤΑΘΛΟΥ (5)

09.40

400 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.10

400 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.10

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (7)

10.35

200 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

11.05

200 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

11.05

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΤΑΘΛΟΥ (6)

11.10

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (8)

 

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑ

 

 

16.45

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ  (ΠΕΑΚΙ ΑΝΑΤΟΛΗΣ)

17.00

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (9)

17.30

400 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

17.50

400 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

17.50

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17.50

ΥΨΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

17.50

ΜΗΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.00

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.10

200 μ. 

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.30

200 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

18.40

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

18.50

800 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΤΑΘΛΟΥ (7)

19.05

800 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.20

800 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.30

ΜΗΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.35

1500 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (10)

19.35

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

19.50

3.000 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

 ΤΕΛΙΚΟΣ

20.05

3.000 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

20.20

4 Χ 400 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ  ΣΕΙΡΕΣ

20.40

4 Χ 400 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 
 

   Σάββατο

 

 

09.00

100μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (1)

09.20

100 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΤΑΘΛΟΥ (1)

09.40

100 μ. ΕΜΠ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

 09:50

ΜΗΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (2)

10.10

110 μ. ΕΜΠ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.20

ΥΨΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΕΠΤΑΘΛΟΥ (2)

10:30

400 μ.

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

10.50

400 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

11.10

ΣΦΑΙΡΑ

ΑΝΔΡΩΝ

ΔΕΚΑΘΛΟΥ (3)

11.10

100 μ. 

ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

11.30

100 μ.

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ