Ζερβά Ν. 56, Γλυφάδα | Τηλέφωνο: 2109632994 | Κινητά: 6937651032 - 6944786001

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ & Κ23

Η πόλη της Πάτρας για πέμπτη συνεχόμενη χρονιά θα υποδεχθεί τους κορυφαίους

Έλληνες και κορυφαίες Ελληνίδες,που θα συμμετάσχουν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α/Γ και Α/Γ Κ23.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο το Σάββατο 8/8/2020 την Κυριακή 9/8/2020 και τη Δευτέρα 10/8/2020 με τις σκυταλοδρομίες 4Χ100μ, 4Χ400μ της κατηγορίας Κ23.

Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα θα μεταδοθεί ζωντανά από το ΕΡΤ sports το Σάββατο και την Κυριακή από τις 19:00 - 21:00.

ΝΕΟ  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   ΑΓΩΝΩΝ

Σάββατο Πρωί

         

09:00

400μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

09:25

400μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

10:00

110μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

 

10:25

100μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

10:55

100μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

11:20

100μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

Σάββατο Απόγευμα

17:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

17:45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΠ. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

18:10

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:15

110μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

18:40

100μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

18:55

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:05

100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

19:25

100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

19:35

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:45

400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

19:55

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:05

400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

20:15

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:25

1500μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:35

1500μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:45

3.000μ. με Φ.Ε.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:10

3.000μ. με Φ.Ε.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

21:25

4 X 100μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

22:05

4 X 100μ.

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 
 
   

Κυριακή

Πρωί

     

07:30

20χλμ. Βάδην

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

Εκτός Σταδίου

07:35

20χλμ. Βάδην

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

Εκτός Σταδίου

09:30

400μ. με Εμπόδια

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

10:05

400μ. με Εμπόδια

Α

Προκριματικές Σειρές

 

10:40

200μ.

Γ

Προκριματικές Σειρές

 

11:10

200μ.

Α

Προκριματικές Σειρές

 

Κυριακή Απόγευμα

17:00

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ

17:45

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:00

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΡΟΠ. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

18:10

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

18:15

400μ. με Εμπόδια

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

18:35

400μ. με Εμπόδια

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

18:55

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:00

200μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

19:20

200μ.

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

19:35

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:40

800μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:50

800μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

19:55

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:00

5.000μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:15

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:25

5.000μ.

Α

ΤΕΛΙΚΟΣ

 

20:55

4 X 400μ.

Γ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

21:35

4 X 400μ.

Α

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ